Blog

CO  TY MASZ W GŁOWIE KOBIETO.?

..minęła chwila zanim miałam przestrzeń siąść z Tobą i porozmawiać?.  zastanawiałam się jakich słów użyć i od którego momentu zacząć bo temat jest niezwykle ważny.

Chciałam od początku, klasycznie jak to ja;). Jednak dochodzę do wniosku, że u NAS nie ma początku ani końca myślenia.. jest ciągła gonitwa myśli, pomysłów, rozwiązań, zmartwień , wyzwań, zatroskania,  tych pozytywnych jak i tych negatywnych. Bo nie ma się co oszukiwać, każdy ma lepsze i gorsze dni.

Raz świeci słonce jest cudownie i cieszymy się chwilą a czasami  nadchodzi wichura, burza bywa że i z gradem  ale potem, dzięki temu że jesteś KOBIETĄ  to znajdujesz rozwiązanie tego wyzwania, by znów wzeszło słońce.

Przecież ja to doskonale wiem, że tak jest. Pewne momenty trzeba po prostu przetrwać, i jest kolejny nowy dzień życia.

Ale apropo tej myśli, zastanawiałaś się kiedyś nad opcją, że MASZ WPŁYW NA SWOJE MYŚLI .?

Bo zobacz, bez względu na miejsce w jakim się znajdujesz, czy jesteś sama czy w obecności kogoś, nikt nie ma dostępu do twojej głowy, owszem możesz dostawać z zewnątrz bodźce, sugestie które Cię atakują, ale w dalszym ciągu to TY decydujesz co przyjmujesz, w jaki sposób postrzegasz rzeczywistość Ci przedstawioną,< czy sama sobie ją kreujesz >, selekcjonujesz tysiące informacji dziennie, które na Ciebie spływają.

Dzielisz je na te wartościowe, które możesz wykorzystać czy coś się z nich nauczyć od tych np.: negatywnych, które sięgają Cię w dół, być może dołują bądź rozpraszają od celu.?

Jak to u Ciebie jest.?

Zatrzymałaś się kiedyś nad tym by to przeanalizować.?

Czym jest dla Ciebie MYŚL ?

Masz świadomość tego że każda Twoja myśl ma swoją siłę sprawczą  i jeżeli myślisz a robisz to cały  czas to wysyłasz intencje, która potem do Ciebie wraca.

Wiedziałaś o tym.?

Czasami słyszysz np.:  jak ktoś Ci opowiada, że jest zaskoczony, bo pomyślał o jakiejś  osobie a ta w niedalekim czasie się do niego sama odezwała. I że jest to niesamowite, ale TAK WŁASNIE DZIAŁAJĄ NASZE MYSLI, im bardziej czegoś pragniemy tym bliżej jesteśmy celu by to się zrealizowało.

i tak, też doszło do mnie w którymś momencie ze warto uważać o czym myślisz.

Czy są to pozytywne rzeczy czy negatywne, bo myśl obejmuje wszystkie.

Jak już siedzisz i czytasz ten tekst, chce żebyś wiedziała, że jest mi niezmiernie miło, że TU JESTEŚ!

Na co dzień nikt Nam nie przypomina o takich rzeczach, same jesteśmy w ciągłym biegu. Ja to rozumiem, ale chce Ci przekazać jak proste może się stać Twoje życie jeżeli weźmiesz sobie do serca TĘ MYŚL i coś zmienisz w obecnym swoim życiu by było Ci łatwiej.

KobietyPro są marka stworzoną dla Ciebie!

Spotykamy się, rozmawiamy i prowadzimy zamknięte zoom?y na których dyskutujemy,  w jaki sposób ulepszać swoje nawyki, być może wprowadzać zmiany bądź dzielić się swoimi doświadczeniami.

I Ty masz taką możliwość, jeżeli zaintrygował Cię temat dołącz do Nas, i stań się Naszą częścią społeczności.

Bo zasługujesz na świetne życie!

ALE MIEJ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEŻELI TY SAMA NIE BĘDZIESZ ZABIEGAĆ BY TAKIE MIEĆ, NIKT ZA CIEBIE TEGO NIE ZROBI.

Pielęgnuj więcej POZYTYWNYCH MYŚLI,. . . a jeżeli nie wiesz od czego zacząć, napisz do Nas i RAZEM BĘDZIEMY NAD TYM DZIAŁAĆ.

KobietyPro