FAQ

Najczęściej zadawane PYTANIA

Znajdziesz tutaj odpowiedzi ...

Na naczęściej zadawane pytania oraz informacje które przydadzą się Tobie do poruszania się po naszej platformie.

Opcje & Koszty Dostawy

PRZESYŁKI KRAJOWE:

DOSTAWAKOSZTCZAS DOSTAWY
ORLEN Paczka11,00 zł1-3 dni*
DPD Pickup14,00 zł1-3 dni*
Poczta Polska15,00 zł1-3 dni*
InPost18,00 zł1-3 dni*
DHL Parcel20,00 zł1-3 dni*

Czas dostawy liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na konto.

Metody płatności - PayNow
Kliknij w logo i sprawdź dostępne rzetelność tej platformy. mBank


Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT ( czyli w skrócie brutto ).

Zamówienie nieopłacone w terminie 3 dni roboczych od złożenia zamówienia zostanie anulowane ( chyba że do 10 zostało 7 dni to poczekamy do 11 ) .
Płatności Kartowe - BlueMedia S.A
 
Co fajnego znajdę na platformie KobietyPro ?

Naszą platformę stworzyliśmy z myślą by każda KOBIETA znalazła tutaj tematykę, która może ją zainteresować, zainspirować i zmotywować do polepszenia swojego standardu życia. Na platformie znajdziesz:
Informację w tematyce biznesu, Jak zacząć .? Do kogo się zwrócić o pomoc.? Jak sobie poradzić na poczatku czy jak się rozwijać by zarabiać, mogłabym tu wymieniać mase zagadnień ale zapraszam Cię byś sama zerkła w zakładkę Biznes. I zweryfikowała jakich Ty informacji potrzebujesz.

Jest dział w którym znajdziesz „coś” dla ducha i dla ciała a mianowicie JOGA – zajęcia które pomagają odzyskać równowagę i balans w tej szybkiej rzeczywistości w jakiej się obracamy oraz odszukać spokój wewnętrzny by móc koncentrować się w pełni na realizacji swoich celów i marzeń.
SKLEP w którym możesz dokonać zakupów, dla zmysłów, dla ciała, dodać nowych barw i odświeżyć swoją garderobę, jak i wiele innych ciekawych rzeczy, które odkryjesz już Sama, zwiedzając Naszą Platformę.

Czym są KobietyPro ?

Marka stworzona z myślą o Kobietach i dla Kobiet, które oczekują „czegoś” więcej od życia. Dzięki Naszej Społeczności jesteśmy w stanie pomóc Ci stać się lepszą wersją siebie, rozwinąć skrzydła w biznesie, pokazać w jak prosty sposób jesteś w stanie realizować swoje cele i marzenia, stać się niezależną finansowo i cieszyć się życiem.
Poświęć trochę czasu na przejrzenie Naszej strony,
Zapisz się na event,
Dołącz do Nas, zobacz nowe możliwości,
Zmień coś w swoim życiu.
Razem możemy więcej!

Co ile są eventy ?

Eventy uzależnione są od frekwencji ostatniego eventu, dlatego staramy się nie zwalniać tępa i organizujemy raz w miesiącu mniejszy event i raz na pół roku większy event.