"Myśl jak królowa. Królowa nie boi się porażki. Porażka to kolejny stopień do wielkości".
Oprah Winfrey

POZNAJ NASZĄ WIZJĘ

Dowiedz się o naszej Kulturze pracy w KobietyPro

Poświęć trochę czasu na odwiedzenie naszej strony internetowej lub offline eventów i zapoznaj się z naszymi aktualnymi kursami, spotkaniami i biznesowym społeczeństwem kobiet. Na początku każdego miesiąca udostępniamy harmonogram online i offline meeting-ów.

Opinie

CO JEST DLA NAS WAŻNE

Ulepsz swoje życie

Cenimy sobie zdrowie ponieważ jest spoiwem wszystkich obszarów z życia. Dlatego dbamy o swój stan fizyczny i emocjonalny za pomocą najwyższej jakości produktów, które znajdziesz w Naszym sklepie. KobietyPro wspiera edukację biznesowa kobiet, która daje możliwość pasywnego dochodu.

CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Nasze KobietyPro - opinie

Pełen Profesjonalizm

Polecam każdej Kobiecie, cieszę się że trafiłam na KOBIETYPRO ! Świetna pozytywna atmosfera, merytoryczne nastawienie biznesowe. Pomoc na każdym etapie działania jak i kompleksowa opieka po zakończonym szkoleniu. Oraz dogodna możliwość nawiązania ze sobą współpracy.
klaudia-k-e1645954039914
Klaudia Kopeć
/ CEO Osteosense

Biznes I Zdrowie

Chciałam się podzielić swoją opinią ! Jestem bardzo zadowolona, ze współpracy z marką KobietyPro, pomogły mi poszerzyć swoją wiedzę biznesową jak i zadbać o swoje zdrowie. Z całego serca polecam i zachęcam do poznania projektu.
agata
Agata Wieczorowska
/ Project Manager at Accenture

Produktywność I Zdrowie

Przez ciągłą pracę byłam cały czas zmęczona fizycznie a kurs z panią Sofi pomógł mi to przetrwać. Dzięki kompleksowemu podejściu i wsparciu zdrowia fizycznego i mentalnego znacznie lepiej się czuję co pozwala mi być bardziej produktywną.
katia-d-e1645953009759
Katia Dzebliuk
/ Pracownik Gastronomi

Dajemy możliwość współpracy z Nami. W tym miejscu jesteś w stanie umówić się na konsultacje biznesową.

ZAŁOŻYCIELKI KOBIETYPRO

Wszystko zaczeło się od Nich

Kinga Czarnota

CEO - Coach Mentalny / Biznes
Sfokusowana na realizacje celów, otwarta na nowe biznesowe znajomości, pełna entuzjazmu do tworzenia nowych projektów, pogodna i uśmiechnięta, gotowa stawić czoła wyzwaniom w drodze do sukcesu, zaangażowana kreatywna, odważna, mocno stąpająca po ścieżce spełniania marzeń swoich jak i cudzych oraz chętna by dzielić się pasją i profesjonalnym podejściem do biznesu zyskanym przez lata praktyki. To cała JA.

Sofi Krylova

CEO - Coach Mentalny / Joga
Pozytywna i otwarta, nastawiona na poszukiwanie idealnej formuły life - work balance i tworzenia nowej generacji business kobiet. Moje profesjonalne doświadczenie składa się z zarządzania projektami, organizowania spotkań, gdzie stawiam na efektywność, motywującą i wspierającą atmosferę. Posiadam profesjonalne instruktorskie wykształcenie w kierunku jogi, co daje możliwość kompleksowo zadbać o zdrowie fizyczne jak i mentalne, nie zapominając o realizowaniu swoich celów!

Subskrybuj NAS

Wpisz swój adres e-mail, aby zarejestrować się do subskrypcji naszego newslettera dostarczane na bieżąco!