Blog

OTOCZENIE MA ZNACZENIE

W końcu nie bez przyczyny powstało to stwierdzenie,

Zastanawiałaś się kiedyś nad ważnością Prawa Przyciągania .?
Większość osób to bagatelizuje, a TY jak do tego podchodzisz .?
Wykorzystujesz to w swoim życiu ?

. . .zaczynając od początku. . .

W jakim środowisku jesteś.? 

Jacy ludzie Cię otaczają .?
Czy zdajesz sobie sprawę, że osoby Cię otacząjące mają na Ciebie bezpośredni wpływ?

Rozkładając na czynniki pierwsze, przeanalizujmy 2 opcje związane z pozytywem i negatywem;

Jeżeli będziesz otaczać się szczęśliwymi, optymistycznie nastawionymi do rzeczywistości ludźmi, zdecydowanymi oraz odnoszący sukcesy i dążącymi do realizacji swoich marzeń i celów  to energia emanująca od niech będzie również wpływać na Ciebie, ponieważ czerpiesz z tego pozytywne i sprzyjające wibracje.

Jeżeli natomiast jesteś wśród ludzi, którzy są pesymistami, patrzą na codzienność w barwach szarości i czerni, narzekają, marudzą, plotkują, koncentrują się na rzeczach, których nie osiągnęli i co im nie wyszło. Jak myślisz jak to wpłynie na Twoje odbieranie swojej rzeczywistości..? Będziesz zmotywowana, pełna energii i werwy do życia i działania??? Czy wręcz przeciwnie, odczujesz  ?nie wiadomo skąd? pewnego rodzaju przytłoczenie, brak sił, wątpliwości do działania, zrezygnowanie ..
Jeżeli chodź raz miała miejsce taka sytuacja, czytając ten tekst, wyjaśnia się, że rzekome ??nie wiadomo skąd?? ? już ma swoje wiadome źródło pochodzenia.

Często bagatelizujemy to i nie zwracamy uwagi, bo np: jest to Nam bliska osoba, być może mąż, żona, rodzice, przyjaciółka, przyjaciele, osoby z pracy, szef.
I przy najbliższej okazji nie jesteś w stanie zrezygnować z tej relacji.

Wiedz, że są na to sposoby i możliwości by, nie poddawać się tej negatywnej energii i czerpać korzyści płynące ze świadomości Prawa Przyciągania.
Jeżeli chcesz poznać Nasze sposoby, którymi same się kierujemy i przynoszą efekty, skontaktuj się z Nami, BO RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!  
I z każdym wyzwaniem jesteśmy w stanie sobie razem poradzić.

                                                                                                          KobietyPro